HAKKIMIZDA

Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, hizmet sunmaya başladığı 2008 yılından bu yana Ankaralılara uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere ulaşma fırsatı sunuyor. Tüm yıla yayılan alışveriş fırsatlarının yanı sıra farklı konsept ve eğlence anlayışıyla da öne çıkan Forum Ankara Outlet, başkentin çekim merkezleri arasındaki yerini koruyor.

Forum Ankara Outlet, 86.300 m²’lik kiralanabilir alanda Tesco Kipa hipermarketi, Bauhaus Yapı Marketi ve Media Markt teknoloji marketinin yanı sıra pek çok yerli ve yabancı markanın bulunduğu mağazaları, kafe ve restoranları ve eğlence olanaklarıyla dikkat çekiyor. 

Ankara’nın en büyük outleti olan Forum Ankara Outlet, ziyaretçilerini 11.000 m²’lik bir alanda sunduğu geniş teknoloji markalarıyla karşılıyor. 

Dış mekan hissi uyandıran iç tasarımıyla dikkat çekiyor

İki katlı bir alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi olarak tasarlanan Forum Ankara Outlet, içerisinde bulunan sokaklarıyla bir dış mekan hissi uyandırıyor. Haftalarca sıra beklenen lüks segmentteki Dünya markalarına ait ürünleri, Moda Sokağı’nda outlet konseptiyle moda tutkunlarına ulaştıran alışveriş merkezi, birbirinden seçkin markaları özel bir alanda sunuyor.

Forum Ankara Outlet Moda Sokağı’nda bulunan B.SS,D ve Demstock mağazaları ile Beymen, Diesel, Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Gucci, Prada, Yves Saint Laurent ve Ralph Lauren gibi dünya modasına yön veren markalar ve alışveriş merkezi içerisindeki Hotiç, U.S Polo Assn., Derimod, Koton, Network, Divarese, Mavi Jeans ve Polo Garage gibi birçok seçkin ulusal ve uluslararası markayı Outlet fırsatları ile Ankaralılar ile buluşturuyor.

Forum Ankara Outlet yıl boyunca kazandıran kampanyaları, özel etkinlikleri ve indirim fırsatları ile Ankaralılar için keyifli alışverişin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ

Pazartesi-Pazar 10:00-22:00

MULTI TURKEY TARAFINDAN YÖNETİLEN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ